Čeká vás venkovní akce?

Budete plánovat venkovní akci? Má někdo ve vaší rodině narozeniny v létě a chystáte velkou oslavu? Nebo vás čeká svaté a chcete ji mít pod širým nebem? Mnoho akcí lidé chtějí mít venku, protože atmosféra pod širým nebem se sluníčkem nad hlavou je vždycky lepší. Ne vždycky se ale trefí předpověď počasí, a kvůli tomu se může stát, že ač byla ze začátku akce obloha bez ráčku, může se kdykoliv přiřítit nechtěná bouřka. Proto je dobré mít v záloze plán, jak zůstat venku a přitom nezmoknout.

svatební stan

Stan je řešení
Každá venkovní akce, jako je oslava nebo svatba, se může konat venku i za nepříznivého počasí. Díky stanu budete moct být po celou dobu akce na čerstvém vzduchu a nespadne na vás ani kapka vody. Ochráníte sebe, hosty, výzdobu i jídlo a pití před poškozením. Stačí mít připravený stan. Naše půjčovna párty stanů má v nabídce několik stanů. Všechny mají speciální povrchovou úpravu. Jsou potaženy gumou, aby byl jejich povrch opravdu nepropustný. Díky tomu se nemusíte bát, že vám počasí nevyjde. Máme několik velikostí – stačí, abyste si propočítali počet lidí, potřebný počet stolů a hned budete vědět, jaká velikost je pro vás ideální. Chcete mít jistotu, že jste zvolili správně? Rádi vám pomůžeme vybrat.

venkovní posezení

Kromě samotných stanů máme možnost vám půjčit i podlahy či posezení. Stačí si u nás zarezervovat všechno co potřebujete, a venkovní oslavě v dešti nic nebrání. I když vám počasí nemusí vyjít, nezoufejte – i stan má svoje kouzlo. Stačí jej krásně nazdobit, a spolu se světýlky na večer je romantik a krásná atmosféra nezapomenutelná. Inspirujte se online, kde najdete mnoho krásně vyzdobených stanů k různým příležitostem – k oslavě, svatbě i třeba k dětským dnům. Naše stany vám připravíme my, takže se postaráte už jen o výzdobu. Všechno potřebné uděláme za vás. Postavit tak velký těžký stan totiž není nic snadného.