Krásné bydlení se musí tvořit komplexně. Nejde jen o to vybrat si hezký obraz nebo barevně sladit koberec. Při návrhu interiéru je potřeba myslet hlavně na rozmístění elektřiny, vody, topení, plynu a odpadů, což si neuvědomuje každý. Vždy je dobré řešit interiér vaší domácnosti s odborníkem, který všechny tyto věci zná, rozumí jim a na nic nezapomene. Design studio Praha vám navrhne perfektní design, který bude navíc i funkční.

architekt u domu

Navrhujeme celé místnosti
Není problém pro vás navrhnout kompletní interiér vašeho domu, bytu nebo třeba kanceláře. Díky získanému vzdělání v oblasti architektury vám dokážeme navrhnout kuchyni, obývací prostory, ložnice, dětské pokoje, chodby a další.
Spolupracujeme s výrobci nábytku a s různými dodavateli, což usnadňuje realizaci návrhu – nemusíte nikoho shánět, a my vám v případě zájmu dodáme hotový projekt.

Jak to probíhá?

Během vytváření návrhu nám můžete sdělovat své požadavky, abychom je stihly do odsouhlasení vizualizace do návrhu zahrnout. Je pro nás samozřejmostí využívat prostory na maximum, což ocení zejména klienti s menšími domy a byty.

kreslení návrhu

– Potřebujete maximum úložného prostoru?
-Nebo chcete otevřený prostor, který nic neruší?

Poté následuje vizualizace, kde uvidíte, jak bude návrh vypadat v realitě. A pokud nám jej odsouhlasíte, můžeme se pustit do práce, nechat vám vyrobit nábytek, objednat vybavení koupelny a data do výroby kuchyňskou linku. Naším cílem jsou spokojení klienti, kteří očekávají profesionální služby, kvalitní návrh s citem pro design a jednání na úrovni. To vše splňuje naše studio, které se bude těšit na naši spolupráci.