Já jsem velká milovnice kávy. A tehdy když jsem mohla ochutnat brazilskou kávu, tak jsem byla v sedmém nebi. Brazilská káva chutná opravdu skvělé. Byla jsem s kamarádkou v Praze v jedné vyhlášené kavárně, která se specializovala opravdu na kvalitní druhy káv. Víte, není kavárna jako kavárna. Některé jsou kavárny takové, že tam nabízejí třeba klidně i nějaké zákusky anebo čaje a další potraviny a nebo další nápoje, jako například pivo nebo víno. A takové kavárny zná jistě každý. Jenomže já jsem ale byla v takové kavárně, kde je pouze káva anebo výrobky z kávy. Zkoušela jsem taky velmi kvalitní a taky docela drahou kávovou čokoládu.

Kávu piji často.

A musím říct, že pro mě to byla úplná lahoda. Čokoláda byla z brazilské kávy. A taky tam měli potom jinou levnější variantu kávové čokolády, která byla tedy z normální kávy a nebyla tak drahá. Taky ale musím říct, že brazilská káva a čokoláda z ní není opravdu pro každého. Třeba například čokoláda z brazilské kávy je opravdu tak moc hořká, že absolutně není pro nikoho, kdo miluje sladké a pro děti už vůbec ne. Pokud nechcete, aby vaše děti byly hodně hyperaktivní, tak jim samozřejmě nepořizujte čokoládu, která má chuť a obsah brazilské kávy. Ale pokud jste dospělí, hledáte nějakou opravdu kávovou slast a kávový požitek, tak vám doporučuji právě brazilskou kávu.

Káva je aromatická.

Ta vás postaví na nohy a utěší vaše chuťové pohárky. Anebo patříte k těm lidem, kteří nemají kávu vůbec rádi, Budete es divit, ale můj otec patří k těm, co kávu nemají rádi. A přitom si pamatuji, že dříve otec pil kvalitní kávu opravdu ve velkém množství, že až to nebylo zdravé. Ale otec přestal kouřit, tak skoncoval i s kávou, která ho prý lákala kouřit. No budiž. Takto otec ušetří opravdu mnoho peněz. Když nekupuje kávu a cigarety, musí mít tedy dost peněz daných bokem. Ale je zvláštní, že ani vyhlášenou brazilskou kávu neochutnal.