Peníze. Tak to už vypovídá samo o sobě. Protože hodně lidí spíše chce mít hodně peněz. Já si myslím, že kdyby třeba bylo na výběr, jestli lidé mohou cestovat anebo mít peníze, aby si mohli koupit, co chtějí, tak by asi si lidé vybrali spíše peníze. Já vím, že i cestování je skvělé, ale zase není to tak skvělé, jako když můžete jít do obchodu a koupit si opravdu cokoliv chcete. Také si myslím, že například kdybych se lidí, zeptala, jestli by chtěli bydlet do nájmu anebo mít vlastní bydlení, tak si myslím, že více než půlka lidí by mi odpovědělo, že by chtělo vlastní bydlení anebo možná i více lidí.

Toužíte po vlastním bydlení?

Jenomže když potom dojde na lámání chleba, tak se každý třetí člověk se bojí vzít si hypotéku. No, abych se přiznala, nebudu vám opravdu lhát. Ale i já se bojím si vzít hypotéku. Jsem takový typ člověka, který se nerad zadlužuje, a když bych měla mít takovou představu, že bych se třeba měla zadlužit na pět milionů korun, tak bych asi omdlela. Vážně si to nedokáži představit, jenomže na druhou stranu, když tak počítám a říkám si, že by bylo nejlepší, kdybychom si hypotéku brali ve dvou, já a partner. Prostě dva manželé. I když my manželé nejsme, ale byli bychom partneři a na splácení automaticky dva.

Někdo se hypotéky bojí.

Pokud i vy někdy uvažujete o hypotéce a už teď jste si zjišťovaly různé typy a druhy hypoték, tak já sama za sebe doporučuji hypotéku bez příjmu Hypoteka-bez-registru.net. Možná mnoho lidí si říká, že právě hypotéka bez příjmu je nekvalitní a že to je takové podezřelé a něčím to zavání, jenomže mi věřte, že hypotéka bez příjmů může být opravdu skvělou volbou pro všechny lidi, kteří chtějí bydlet a rozhodli se, že nebudou žít v nájmu, ale že si vezmou hypotéku, aby si mohli pořídit vlastní bydlení. Uvidíte, že vám to bude vyhovovat. Taky vám ještě chci říct, že před hypotékou se prvně domluvte s partnerem. Jak na tom jste a jestli vůbec budete mít na splácení.