Každý si pod pojmem zábava představí něco jiného. Někdo má rád zábavu společnou s ostatními, a někdo se nejraději zabaví sám doma. Obě možnosti jsou v pořádku a není potřeba za jednu z nich někoho zesměšňovat. V dnešní době má člověk skutečně mnoho možností jak se zabavit, a to díky internetu. Na internetu najdeme různé druhy zábavy – seznamky, live chaty, filmy, seriály, sociální sítě, můžeme tu nakupovat, hrát hry, prostě máme díky internetu skutečně nepřeberné množství způsobů zábavy.

tv netflix

Jednou z populárních druhů zábavy jsou stravovací služby – placené televize bez satelitu. Díky nim si můžete prohlédnout obrovské množství filmů a seriálů, a to ve vysoké kvalitě a hlavně legálně. Skutečně velký rozmach těchto služeb nastal s koronavirem, kdy byli lidé dlouho zavření doma a nikam nesměli. Cena za placenou televizi s mnoha firmy a seriály je různá, ale v podstatě je to nízká cena za to, co všechno zde najdeme. Můžeme tu sledovat skutečné televizní hity i nejnovější filmové trháky. Jenže jeden z největších hráčů na poli placených televizí oznámil změny, které se oprávněně nelíbí zákazníkům.

netflix na počítači

O co jde?
Jedna televize oznámila, že lidem omezí služby dvěma způsoby. Tím prvním mají být reklamy během sledování filmů a seriálů, a tím druhým je omezení na jednu adresu. Takže pokud jste si kupovali televizi z důvodu, že ji budete sledovat na chatě, máte smůlu a nebo si pořádně připlatíte. Zatím se má omezení týkat jen televizí, takže na mobilu nebo počítači by měla služba normálně fungovat. Televize si od toho slibuje vyšší výdělky, ale opak bude pravdou. Již se na sociálních sítích hodně diskutuje nad těmito novinkami, a velká část uživatelů je ochotná televize zcela zrušit. Otázkou tedy zůstává, komu se tato omezení vyplatí – jestli televizi a nebo divákům, kteří si ke sledování obsahu stejně cestu najdou.