Už mnohým lidem se stalo, že se rozhodli se svým stávajícím partnerem vyrazit na dovolenou a stalo se to, co by nikdy nečekali. Zjistili, že na stejné dovolené a to ještě ve stejném hotelu je jejich bývalý partner. Zejména ženy by něco takového mohly špatně nést a to zejména, pokud se jedná o jejich bývalého partnera.

Pokud muži potkají na dovolené svou bývalou partnerku, opravdu s tím nemají takový problém, jako ženy. I přesto, že rozchod nastal již před několika lety, může stále docházet k tomu, že žena není příliš nadšená, pokud daného muže vidí s jinou a to i přesto, že spolu již několik let nejsou. Člověk si mnohdy nechce něco takového přiznat, ale skutečně se to stává.

pěkné domečky

I přesto, že už je to klidně i více než pět let, co spolu nejste, v člověku to může vyvolat smíšené pocity, když vidí jinou ženu s daným mužem a to i přesto, že jste přesvědčeni o tom, že k danému muži již nic necítíte. Něco takového má spousta lidí ale mají to hlavně ženy. V případě mužů to takové být může, ale stává se to jen málokdy.

Jestliže se vám stane, že svého ex potkáte s jeho přítelkyní na dovolené, je potřeba hlavně zachovat klid a nejlépe si jich všímat co možná nejméně to bude možné. Rozhodně si nenechejte zkazit dovolenou tím, že je zde i váš ex.

pěkná pláž

Jsou lidé, kteří si jsou schopni něco takového vzít natolik, že jim to zkazí celou dovolenou ale opravdu si to tak neberte. Ty nervy vám za to rozhodně nestojí. Pokud vám pomůže něco takového sdělit vaší kamarádce, udělejte to. Jistě vás podpoří a pomůže vám něco takového zpracovat.

Nikdo by si neměl nechat zkazit dovolenou svými ex partnery, protože to za to rozhodně nestojí. Je potřeba to brát tak, že daný člověk je vaší minulostí a ta už je za vámi.

Uvidíte, že na konec daná dovolená nebude tak hrozná, pokud se s něčím takovým smíříte. Opravdu si nenechejte zkazit dovolenou.