Máte někde koupený pozemek. Nejezdíte zde tak často. Navíc v dnešní době všechno stojí hodně peněz a ceny se zvedly u všech věcí, nejen u plnu a podobně, protože k výrobě daných věcí je taky potřeba plyn atd., vy tak nemůžete postavit na daném pozemku dům, protože na to hold nemáte tolik financí, kolik byste potřebovali. Víte, že pokud se podíváte do různých realitek, naleznete zde opravdu vysoké částky za domy, proto je logické, že i taková výstavba domu vás bude stát majlant. V dnešní době mnoho lidí přestalo stavět, a tak zůstalo mnoho pozemků nevyužitých.

tráva

I tak se ale hodí mít pozemek pro doby, kdy ceny klesnou dolů, což klesnou, a vy tak budete moci jej využít pro stavbu. Pozemky jsou něco, do čeho je velmi dobré investovat, protože ceny pozemků rostou, a i kdybyste jej nechtěli využít pro stavbu domu, můžete jej stále někomu prodat za vyšší cenu, než jste jej koupili. Pokud s navíc jedná o dobrý pozemek v dobré části města, můžete požadovat více peněz a vyděláte na tom, že jste si někdy před pár lety pozemek koupili. Pokud takový pozemek máte, musíte na něj pořád jezdit a sekat alespoň trávu, protože všichni víme, jak tráva vypadá po několika měsících nesekání.

tráva

Je obrovská a pak už se obyčejnou sekačkou na trávu posekat nedá, protože na to sekačka není přizpůsobená. Pokud vám tráva porostla do takových rozměrů, nemusíte si vůbec lámat hlavu. Existují firmy, kde si můžete nechat posekat trávu od někoho jiného a nemusíte si lámat hlavu s tím, že je tráva moc vysoká, protože se na to tyto firmy specializují a dělají to přímo proto, že vědí, že tak velkou trávu moc neposekáte sami. Není to logické, a navíc by to ani nijak nešlo. Toto se stane každému, takže se vůbec nemusíte bát ozvat. Vidíte, že na tom nic není. Cena sekání vysoké trávy je dost pestrá a pohybuje se od firmy k firmě jinak, takže si musíte zjistit, jaké firmy toto nabízejí a kolik za to chtějí.