Levný architekt

V dnešní době již není nic neobvyklého, že si lidé objednají interiérového architekta, protože interiérový architekt vám udělá takové bydlení, o které se vám ani nezdá. A musím se přiznat, že já jsem vždycky dříve měla takové divné domněnky o architektovi. Protože jsem měla za to, že architekti jsou vždycky hodně drazí a že udělají z domu takový hrad že ani nevím, jak bych tam bydlela. Já jsem totiž s přítelem chtěla vylepšit náš obývák a taky kuchyň. Jenomže mě už docházely opravdu všechny nápady, jak bych něčím ozvláštnila nebo nějak obnovila naši kuchyň či obývák.

Architektura je pěkná práce.

A chtěla jsem barevné stěny, nicméně ale příteli se to nelíbilo. Přítel chtěl pouze jenom takové stěny, které budou bílé anebo maximálně béžové. Já jsem tohle ale nechtěla připustit, proto jsem si řekla, že bytový architekt by bylo skvělý. Ale přítel to nechtěl. Prý je interiérový architekt zbytečně drahý. Zjistila jsem si ale potom na internetu, že nějací bytoví architekti taky nejsou tak drazí, jak si přítel myslí. Tak jsem příteli navrhla, že to klidně zaplatím celé já. Anebo si dáme také ultimátum.

Návrhy jsou někdy složité.

Že stěny obýváku a kuchyně tedy budou béžové, ale že já se zase navrhnu deky a koberce. Přítel chvíli váhal, protože on nemá rád přeplácané barvy, on je minimalista. Zatímco u mě by nejraději všude zářily barevné barvy a někdy to prostě k sobě ani neladí. Ale nic není růžové, i když se to tak může zdát. Nakonec ale souhlasil. Myslím, že jsme se dohodli skvěle. A nakonec jsme rádi oba, že jsme využili služeb bytového architekta, protože jsme taky oba dva díky němu zjistili, že ne všechno musí být takové, jak si přejeme. A interiérový architekt Evalofa nám ukázal, že něco, se se nám ani nelíbilo, může vypadat báječně, když je to v kombinaci s něčím jiným. Tady taky záleží materiálech nebo taky naší představě. Jsem ale překvapená, jak to bytový architekt všechno doladil.