Mobilheim nemusí být jen ústupek

Bydlení v mobilním domě přináší některým lidem výraznou změnu v životním stylu a právě zde se mnohdy dovtípí, že jim k životu stačí docela málo, a že jejich priority mohou být znenadání zcela odlišné od těch předchozích.

Zdraví versus kariéra

Do paradoxních situací se mnohdy dostávají lidé, kteří obětují kariéře vše, a podřídí jí i svůj denní režim. Stává se, že málo spí a mají problémy se spánkem, špatně se regenerují a nedostatečně odpočívají, a workoholismus je pak dovede až na pokraj propasti. Provází je zdravotní problémy, mnoho času tráví v nemocnici a volný čas v lázních a obecně v prostředí, kde nemohou provozovat své oblíbené činnosti a musí se podřídit lázeňským procedurám.

zahradní hadice

Takoví lidé se pak mohou zamyslet nad tím, zda jim za tu námahu opravdu stály vydělané peníze, a zda nebylo přece jen lepší trochu se uskromnit, žít více v souladu s přírodou a kosmickými zákony a užívat si svobodněji volného času. Jinými slovy, k čemu vám budou miliony na kontě a pět nemovitostí, když je budete objíždět na invalidním vozíku a strádat zdravotními obtížemi?

zelenina na zahradě

Mobilheim jako řešení

Což takhle se přestěhovat z města na venkov a upravit svůj pracovní rytmus, aby nebyl tak přehnaný? Můžete to udělat třeba tak, že si opatříte pozemek v rekreační lokalitě a umístíte na něj mobilheim Lavarohouse.cz. Celoročně obyvatelný, zateplený, v podobě luxusní dřevostavby. Vystačíte tu pouze s přípojkou elektřiny a máte možnost dům vytápět dřevem v krbových kamnech. Provozní náklady díky tomu stáhnete na minimum a zjistíte, že váš výdělek může být mnohem nižší, a že i přesto vám zbude mnoho času na koníčky a zájmy. Budete častěji chodit do lesa, jezdit na kole, pořádat turistické výlety po horách a pozorovat okolní krajinu z panoramatického výhledu, který se lidem ve městě nenaskytne. A mimochodem, stěhování z města na venkov kvůli změně životního stylu není nic neobvyklého, udělala to řada lidí již před vámi.