Stavíte dům?

Při stavbě domu je důležité pečlivě zvážit oplocení pozemku. Novostavby většinou stojí samostatně, a je potřeba pozemek oddělit od ostatních. Právě plot určuje hranice pozemků, a proto je dobré jej mít. Máte několik možností. Jednou z nich je betonový plot. Je to velmi vyhledávaný typ plotu, protože vám poskytne soukromí, bezpečí a skvělý design. I vy byste měli zvážit betonový plot.

betonový plot

Zajímá vás cena montáže za betonové ploty montazmpc.cz? Nabízíme vám skvělou cenu, kterou vám rádi sdělíme po zaměření a výběru typu plotu. Nabízíme plně betonové ploty, které můžete kombinovat s dřevěnými výplněmi. Ty vypadají velmi hezky, a dodají okolí domu skvělý vzhled. Prohlédnout si můžete možné kombinace na našem webu, protože lidé si je objednávají často. Inspirovat se můžete právě již hotovými výrobky.

Beton má mnoho výhod
Beton má obrovskou výhodu. Nemusí se udržovat. Nemusí se brousit ani natírat, maximálně jednou za několik let jej můžete očistit proudem vody od mechů, které se nevyhýbají žádným materiál§m. Obecně ale patří beton mezi nejlepší materiály na údržbu. Proto je tak oblíbený.

dřevěný plot

Jak probíhá montáž nového plotu?
Nejprve je třeba zbourat starý plot, pokud tam nějaký je, a poté zaměřit nový. Po následně kalkulaci přichází na řadu

  1. Výkopové práce a základy
  2. Usazení sloupků
  3. Usazení betonových dílců

Montáž je poměrně fyzicky náročná, navíc je potřeba mít k dispozici těžkou techniku. Proto se nikdy nepokoušejte o montáž betonového plotu sami, mohlo by jednak dojít k poškození plotu, ale hlavně by mohlo dojít ke zranění. My dodáváme ploty včetně montáže, proto není důvod ji nevyužít. Mnoho lidí chce mít kompletní plot včetně brány a branky. I tyto součásti i plotu jsme schopni ho pro vás vyrobit. Od nás získáte kompletní plot, který bude skvěle vypadat, a zároveň vám dodá soukromí a bezpečí. A to jsou pádné důvody pro jeho pořízení.