Vzpomínám si, když k nám vždycky přišel táta z práce a ukazoval nám, co nového se naučil v práci. Protože můj otec a takový veliký komik a taky šprýmař, že vždycky k nám domů přivezl různé takové předměty, které byly takové srandovní. Nikdy nezapomenu na to, když táta přišel s takovou zábavou, že nám bude rozdávat žvýkačky. My jsme ještě v té době vůbec skoro nevěděli, jak žvýkačky vypadají. Naše rodina nebyla vůbec bohatá, takže jsme si ani nemohli dovolat kupovat žvýkačky. Mě v té době bylo asi osm nebo devět let, když otec přišel a ukázal nám celou krabičku žvýkaček.

Nerada se nudím.

Pamatuji si, že to bude žluté plátkové Orbitky. A samozřejmě, že jako my malé děti s bratrem jsme natahovali ruce, že chceme žvýkačku. A já jsem byla první. Takže jsem si vytáhla žvýkačku a najednou lup. Byla to taková klapka a vypadalo to spíš jako pastička na myši. Takže mě akorát na prstu zůstal otlak od nějakého předmětu, protože jakmile jsem vytáhla žvýkačku ze sáčku, tak mě to praštilo přes prsty. A byla jsem v šoku, že jsem začala brečet asi až po pěti sekundách. Můj bratr z toho měl taky veliký šok, takže potom samozřejmě už žádnou žvýkačku nechtěl. Ani nevíte, jak tohle namíchlo mou mámu, takže se s otcem zase pohádal.

Děti se chtějí stále bavit.

Opravdu nevím jak vy, ale mně taky tohle jako zábava nepřišla.  Podle mého názoru je zábava něco jiného, jako například bavit se s dětmi, a to třeba jít někam na fotbal anebo si zahrát různé hry. Myslím si, že zábava pro děti by měla být taková, aby odpovídala jejím věku, a ne aby děti se stresovaly tím, že vinou zábavy se potom zraní. A když už jsme u toho hraní a zábavy, tak jak se nejraději bavíte vy? Máte nějaké svoje oblíbené hry a zábavu nebo necháváte všemu jenom volný průběh? To třeba můj syn nedá dopustit na hry na tabletu, a to hlavně hru Minecraft. Jenomže tohle mají rády všechny děti.