Osram silverstar je autožárovka se zvýšenou svítivostí

Jestliže už jste se někdy ocitli v nějaké složité situaci na silnici, a třeba jste se stali účastníky i nějaké dopravní nehody zapříčiněné sníženou viditelností, tak si jistě o to více uvědomujete, jak zásadní roli hraje v silničním provozu kvalitní osvětlení.
reflektor žlutého jeepu

Nikdo z nás jistě nechce ponechat náhodě to, co se bude dít v jeho bezprostředním okolí při jízdě po silnici anebo v nějakém složitém terénu. Ať už se s automobilem pohybujeme na silnici v noci, v mlze, v hustém dešti anebo třeba při rozbřesku a v době stmívání, kdy jsou světelné podmínky zhoršené, tak v každém případě musíme dobře vidět, a musíme být dobře vidět. To je základní preventivní opatření dopravních nehod.
A k tomu, abychom byli dobře vidět jak my, tak abychom dobře viděli my ty ostatní, nezbytně potřebujeme kvalitní autožárovky, které nám poskytnou dostatek světla. Tou pravou volbou v případě, kdy nám záleží na velké svítivosti je řada autožárovek osram silverstar. Zkušení motoristé vědí, že zvýšená svítivost má dopad na nižší životnost autožárovek. Pokud však jde o řadu autožárovek osram silverstar, tak v tomto případě je konečný poměr svítivosti a životnosti velice výhodný. Neváhejte se proto vybavit spolehlivými světelnými zdroji, které vás v žádné situaci nenechají na holičkách!
světlomet head light
Výrazné osvětlení může hrát velkou roli především v takových povětrnostních podmínkách jako je mlha či hustý déšť. Mnohdy je nejlepší zastavit na krajnici a počkat, až nepřízeň počasí pomine. Ovšem ne vždy je možné provoz auta přerušit. Pokud se ocitnete v hustém provozu, tak na odstavení vozidla možná nenajdete vhodné místo, ani pro něj nebudete mít příležitost. Podobně pokud jde o hustou mlhu, tak čekat na její opadnutí může být otázka řádu několika hodin. A právě v takových situacích, kdy nemáte na vybranou, velice oceníte světelný zdroj, na který se můžete na sto procent spolehnout.