Hodně moc ráda nakupuji. A často nakupuji nejraději online, protože si tam můžu v klidu vybrat to, co zrovna potřebuji. Navíc mi taky odpadá stres, že třeba cestou zpátky nestihnu autobus anebo něco podobného. Kolikrát se mi třeba stalo, že jsem šla nakupovat do klasického obchodu v Obchodním centru a stala se mi tam taková nehoda, že mi tam někdo ukradl kabelku. Byla jsem úplně v šoku! Zrovna jsem si v kabince zkoušela džíny a kabelku jsem si položila před sebe v zkušební kabince. Byla to opravdová drzost a vůbec nechápu, jak se to mohlo stát. Z vedlejší kabinky mi prosím někdo kabelku vyfoukl. A samozřejmě, když jsem neměla na sobě ještě džíny, tak jsem ani nemohla vyběhnout. A všechno to dopadlo hrozně a nešťastně, takže jsem přišla o celou kabelku včetně dokladů. Proto už většinou nakupuji online.

Vše pečlivě čtěte.

A vždycky se seznámím s obchodními podmínkami. Obchodní podmínky jsou takové, který má opravdu každý obchod. A nemá to pouze obchod, který je online, ale má to taky obchod, který je kamenný například třeba v Obchodním centru. Obchodní podmínky jsou sepsány tak, kde jsou práva prodávajícího a taky kupujícího. Takže člověk si nesmí jenom tak říct, co si sám bude v obchodě dělat. Různé podmínky jsou taky takové, že je každý nakupující musí dodržovat. Tudíž to znamená, že tam logicky nesmí krást a nesmí tam pohoršovat okolí.

Nakupujme jen poctivě.

Takže pokud ještě nevíte, o čem by se mohlo jednat v obchodních podmínkách, tak doporučuji, abyste si je přečetli. Obchodní podmínky doporučujícím hlavně tehdy, pokud si třeba berete například nějakou půjčku anebo si kupujete opravdu něco drahého a platíte online. A vy čtete pravidelně obchodní podmínky Covidexpert.cz? Protože pokud ne, tak se vám taky může stát, že nákupu někdy budete bohužel litovat. Spíše si to myslím, že by se měly hlavně číst při větších a drahých nákupech.