Máte firmu, spoustu zaměstnanců, kteří sedí v kancelářích a pracují na počítačích, tak je pro vás samozřejmostí, že máte někoho, kdo se stará o nemovitost, ve které máte kanceláře, kterou máte koupenou, ale nechcete se starat o budovu jako takovou, na to si pořídíte správce nemovitosti.

Obdobný případ je, pokud bydlíte v paneláku a máte založeno Společenství vlastníků, ale nikdo se o dům moc starat nechce, můžete využít služeb externího správce, který zajišťuje správu nemovitostí https://www.homepartner.cz/sprava-nemovitosti-brno/.

Může být plno důvodů, proč využijete externího správce nemovitostí, a rozhodně na tom není nic divného. Všechny úřady, které sídlí v budovách mají své správce. Není to opravář případných havárií, ale je to člověk nebo firma, která bude hlídat termíny revizí, bude dělat výběrová řízení na případné opravy, ale také, v případě Společenství vlastníků bude vézt účetnictví, evidence a hlídat případné nedoplatky a přeplatky nájmu jednotlivých obyvatelů domu.

smlouva

Společenství vlastníků má řadu povinností, a protože předseda Společenství je většinou zaměstnaný člověk, nemusí mít čas, aby se domu plně věnoval. Pokud přenecháte starost o dům správci nemovitosti, nebo si přímo necháte své Společenství řídit externím předsedou, bude to pro všechny pohodlnější a budete mít jistotu, že nepropásnete žádnou revizi, že budete mít správně účetní uzávěrku, že ve vašem domě bude vše šlapat jako hodinky.

nemovitost

Lidé jsou pohodlní a nejraději by jen bydleli a o nic se nestarali, jenže tak to nefunguje. Někdo se o dům starat musí a pokud se nikdo v domě nenajde, tak proč se nenechat rozmazlovat externí firmou a skutečně se o nic dalšího nestarat. Můžete bydlet a starat se jen o to, co je uvnitř za dveřmi vašeho bytu. Líbilo by se vám to? Tak kontaktujte firmu Homepartner, vyřeší vše za vás.