Představte si situaci, že máte v plánu vaši rodinu překvapit nějakou výjimečnou událostí. Kupříkladu jste obdrželi mimořádné prémie nebo našetřili potají obnos, který teď můžete využít pro dovolenou. A máte v plánu, že byste vaši rodinu potěšili tím, na čem se všichni víceméně shodnete – na vysněném týdenním putování na kolech. Budete to třeba koncipovat tak, že máte k dispozici nosič jízdních kol na váš vůz, řekněme na tažné zařízení, na páté dveře nebo střešní nosič, a akci naplánujete tak, že se budete ubytovávat střídavě na různých místech v republice, a ta si prohlédnete spolu s jejich okolím v cyklistických okruzích, takže např. na Třeboňsku se ubytujete v obci Klec nebo přímo v Třeboni, a na kolech si tu prohlédnete krajinu kolem rybníka Rožmberk, pískovny u Suchdola nad Lužnicí atd. Pak se autem přesunete do Jindřichova Hradce a budete putovat napříč Českou Kanadou, a dovolenou zakončíte třeba v Českém Krumlově s projížďkou v okolí Blanského lesa.

děti na kolech

Při příležitosti této akce darujete všem reklamní mikinu Promotextilie s vlastním potiskem. Reklamu budete dělat vašemu životnímu stylu a samozřejmě i čemukoli jinému, co na mikinu necháte potisknout. Mikiny můžete obdařit i výšivkou, může na ní být uveden název akce a termín konání, každý z rodiny může mít na mikině své jméno nebo vytištěný nějaký oblíbený obrázek k tématu, které dotyčného zajímá.

Eva v mikině

Jízda na podzim či na jaře krajinou, kdy mikiny užijete přímo v terénu, může mít úplně jiný náboj, než cykloturistika v cyklodresech, které koupíte jako běžnou konfekci. Mít mikiny s vlastním nápadem, to každý nedokáže, a třeba budete inspirovat někoho, kdo bude chtít jít ve vašich šlépějích. Stačí, když vaší rodinu uvidí někde u lesa nebo v zahradní restauraci při posezení. Nezapomínejte, že lidé rádi přijímají cizí nápady, pokud jsou jim ku prospěchu a zpestřují jejich život.