Skvělá firma

https://www.helpforenglish.cz/forum/thread/23224-na-to-nedam-dopustit-nemuzu-si-to-vynachvalit t=UTF-8″>

Pokud jste taky hledali nějaké zaměstnání, kde vám bude dobře a kde nebudete zažívat úplný stereotyp, tak si myslím, že pro vás bude nejlepší práce ve firmě hrotech. Vy jistě asi nevíte, co to znamená firma hrotech. Pokud ani nevíte to, co tato práce obnáší, tak se podívejte na jejich webové stránky www.hro-tech.cz, kde se dozvíte více informací o této firmě. A já o této firmě jsem slyšela poprvé asi před třemi anebo čtyřmi lety, než mi můj přítel řekl, že tam začala pracovat jeho otec. Jeho otec totiž šel už dávno do důchodu, ale opravdu si nedokázal představit, že zbytek života už stráví doma a že nebude už vůbec nikdy pracovat., Abych se přiznala, tak mně by to asi taky nebavilo být celý život doma, asi bych taky chtěla zase někde pracovat. A já už bych si třeba například ve starobním důchodu připadala taky nepotřebná. Jenom se čeká na smrt.

HRO TECHNOLOGY má prima zaměstnance.

Takže přítelův otec se rozhodl, že půjde pracovat. A hledal si práci docela dlouho. Nakonec a vzali do firmy hrotech, která se zabývá stroji a nebo různým opravováním strojů, takže pokud i vy byste potřebovali půjčit a nebo koupit nějaký stroj například třeba na zahradu a nebo něco na trávu, tak se můžete na tuto firmu hrotech samozřejmě obrátit. A aby toho nebylo málo, tak do této skvělé firmy šel taky pracovat můj přítel. A můj přítel si tuto firmu nemohl vůbec vynachválit.

Stroje se musí udržovat.

Řekl mi, že mají opravdu skvělý přístup nejenom k zákazníkům, ale taky k zaměstnancům. A tohle se mi opravdu líbí, protože opravdu málo firem, které se starají o své zaměstnance. Přítel mi řekl, že dostávají taky skvělé bonusy a že taky tam je skvělé prostředí. A jako pracovní místo je taky perfektní, takže se tam cítí opravdu skvělé. Jsou různé firmy, jako například firma hrotech. která je perfektní a každý si tuto firmu chválí. Líbí se mi taky, že v této firmě HRO TECHNOLOGY Hro-Tech vyjdou svým zaměstnancům ve všem vstříc a vždycky pomůžou nebo poradí.