Vrátili jste se z dovolené a ke spoustě zážitků jste si přivezli také nějakou tu bolístku? Chodili jste po horách a bolely vás kolena? Nebo jste byli u moře a všimli jste si při opalování, že vaše pokožka už není pružná, jak bývala? A že opálení vám zvýraznilo vrásky? Tak to už asi nejste nejmladší a vaše tělo přestalo produkovat dostatečné množství kolagenu, takže byste měli zvážit přípravek na doplnění kolagenu do vašeho těla.

stáří

Není lehké si připustit, že stárneme. Ale my stárneme od okamžiku, kdy se narodíme. Nějakou dobu se ještě vyvíjíme, ale ve věku okolo dvaceti let je vývoj ukončen, nastává doba dospělosti, a po chvíli na to v podstatě začínáme stárnout.

Mnoho lidí, když dojde věkem k padesátce, tak si začne uvědomovat vlastní smrtelnost. Mnozí chytnou druhou mízu a snaží se okolí, ale hlavně sobě, dokázat, jací jsou ještě mladíci. Muži si často najdou mladou milenku, kvůli které jsou ochotni rozbít svou stávající funkční rodinu. A ženy? Pokud nejdou stejnou cestou a nenajdou si nějakého zajíčka, tak se vrhnou na plastické operace a zázračné metody, jak zastavit stárnutí.

Ale ani mladší partner, ani plastická operace stárnutí nezastaví. Pokud se s procesem stárnutí co nejrychleji smíříte a budete si života skutečně užívat, poznávat nové krajiny, plnit si své sny, budete mnohem spokojenější. Život po padesátce se může kouzelně změnit na: já nemusím. Nemusíte nikomu nic dokazovat. Máte již určitě svou práci, děti už jsou téměř nebo úplně dospělé a vy tak máte dostatek financí na vlastní aktivity.

stáří

Pokud chcete tělu přece jen trochu pomoct a nechcete se trápit s bolavými klouby, jsou tady pro vás doplňky stravy, jako např. hydrolyzovaný rybí kolagen Orcacollagen. Ale ten jen zmírní procesy stárnutí. Věk vám to nezastaví. Užívejte života, je krátký a není třeba se snažit o zázraky. Narodíme se, žijeme a stárneme.