Mnoho lidí má ze všech ročních období nejraději právě léto. V létě se dá dělat spousta věcí a dá se trávit čas venku, protože je příjemně teplé počasí, které nám dodává spoustu energie. V létě se cítíme nabuzeni snad na všechny aktivity, a proto bychom měli dodržovat pitný režim, abychom ze sebe nevyčerpali všechnu energii, nedostali úžeh nebo úpal a neskončili v nemocnici. Dáváme si do lednice chladit různé nápoje anebo si do nich dáváme led. My Češi rádi konzumujeme pivo. Česko patří na první místo v konzumaci chmelového nápoje, kdy ročně vypijeme až 135 litrů na osobu.

výčep

Po nás pak následuje Rakousko, Německo a Rumunsko. Na posledním místě s 58 litry na hlavu za rok se umístilo Švédsko. Taky máte vždy v létě největší chuť na krásně vychlazené čepované pivo, protože to ze sklenky, plechovky nebo plastu není tak kvalitní? Kupte si výčepní zařízení s kompresorem a nemusíte chodit do hospody. Můžete si doma v klidu s přáteli a rodinou čepovat chlazené pivo a nemusíte se hlídat, kolik toho vypijete, protože vás nějaký soused nebo známý sleduje. Doma se můžete v soukromí ochlazovat nejenom pivem, ale i jinými nealkoholickými nápoji, které udělají radost například dětem.

pivo

Tato výčepní zařízení nemusíte použít pouze doma, ale můžete je využít i ve svém podnikání v hospůdce. Výčepní zařízení s kompresorem obsahují právě vzduchové kompresory, které fungují automaticky. V zadní části se nacházejí otvory pro nápojovou hadici. Do těchto kompresorů nemusíte lít vodu, kompresory sami chladí, jedná se o tzv. suché chlazení. Kompresory obsahují také odkapní misky, které zadržují odkapávající nápoj. Pokud se vám ztratí nebo pokazí nějaká součástka, lze ji snadno zakoupit za dobrou cenu. Tak neváhejte a pořiďte si toto výčepní zařízení s kompresorem a budete se cítit jako v restauračním zařízení.