Velmi praktickým a pohodlným kusem v šatníku mnoha žen jsou právě legíny. Ty se staly velmi populární a v dnešní době je má v šatníku každá druhá žena https://www.zbozi.cz/hledani/%3Fq%3Dprost%25C4%259Bradlo%2520se%2520vzorem . A není se čemu divit. Legíny jsou velmi praktickým kusem oblečení. Jsou velmi pohodlné a lze je nosit na běžné nošení, ale i na sport a venkovní zábavu, či do práce, kde je povolené si legíny vzít.

legíny ke svetru

Legíny se už vyrábějí nejenom v mnoha barvách a zajímavých vzorech, ale také v různém stylu a z různého materiálu. Jsou pak tak vhodná na běžné denní nošení, na které se hodí legíny z biobavlny. Anebo legíny s funkčního materiálu, které se hodí na sport a další pohybové aktivity i na velmi aktivní práci. Legíny se dají nosit i v zimě třeba k šatům. A to díky tomu, že se šijí i s příměsí merino vlny, která v zimě hřeje a vy se tak budete cítit v teple i v těch největších mrazech.

Legíny jsou tak vhodné na mnoho aktivit a dají se skvěle kombinovat s ostatním oblečením v šatníku. Dají se totiž nosit jak k šatům, sukním a šortkám, tak také k dlouhým svetrům, halenkám, košilím a kardiganům. Na sport si ženy často berou dámské legíny s vysokým pasem. Ty totiž dobře sedí na postavě, nikde nepadají a tak jsou vhodné nejenom na sport, ale i na běžné nošení a to například i v zimě.

legíny s vysokým pasem

A pokud si myslíte, že na legíny nemáte postavu, tak tomu určitě není, protože legíny pasují téměř na všechny typy postav. Jen je potřeba to umět vše doladit s vrchním dílem. Šaty k legínám jsou velmi elegantní, praktické, zajistí teplo a zároveň pohodlí a takovýto outfit dokáže skrýt i mnohé nedostatky. Jen je takové pravidlo, že k velmi výrazným legínám se vzorem se naopak hodí tlumený a jednobarevný vršek. A zas naopak k tlumeným barvám legín se hodí výrazný vršek. Uvidíte, že i vy si legíny zamilujete, pokud je tedy v šatníku už nemáte. A legíny si oblíbí nejenom žena, ale také dívky.