Peníze jsou pro nás velice důležité, protože peníze opravdu potřebujeme každý den, jak na nákup, tak na jakékoliv potřeby, nebo když se nám něco zalíbí. A chceme si něco koupit, ale jak s penězi zacházet? Může se stát, že nám prostě peníze nestačí a najednou prostě potřebujeme větší obnos, tak prostě buď zajdeme do banky, nebo si vezmeme nějakou nebankovní půjčku, abychom peníze získali na tu věc, kterou potřebujeme. Může se stát, že třeba nějaká maminka s dítětem na mateřské prostě nemá peníze a potřebuje třeba auto. Auto je velice důležitou součástí pro každého člověka, a pokud se maminka na mateřské rozhodne vzít si půjčku, tak samozřejmě půjčku jí schválí, pokud nemá nějaké jiné další dluhy.
 
Cesta
 
Ale pokud opravdu maminka je v nouzi a neví, co má dělat, tak prostě i na mateřské dovolené si prostě vezme maminka s dítětem prostě půjčku. Rozhodně si myslím, že to je správná volba, protože auto je užitečná věc a je opravdu potřeba, a mamince se s tím autem prostě uleví, protože může dítě zavést. Můžete dítě zavést lékaři nebo kamkoliv, kam budete potřebovat, nebo na nějaký výlet. Prostě auto je vždy užitečné a vždycky se na to právě ty peníze hodí. Protože opravdu ty peníze se dají využít úžasně. A pokud maminka na mateřské prostě potřebuje auto, tak se nedá nic dělat, protože auto je opravdu potřeba a je jasné, že maminka na mateřské se zase opravdu bez auta neobejde.
 
Mimino
 
Je potřeba si tu půjčku vzít a prostě jí splatit a mít to auto, protože mnohem víc se vám změní v tu chvíli život a hodně vám to také pomůže. Samozřejmě, když si někdo bere půjčku, tak to není vůbec nic špatného, je to běžná věc. Lidé jsou opravdu v dnešní době mnohem víc zadluženi a je prostě jasné, že třeba ta výplata není taková, jak by člověk očekával. Je prostě potřeba si tu půjčku vzít, protože s tím prostě člověk nic nenadělá a patří to k životu v dnešní době. Opravdu ty platy jsou takové špatné. Sice minimální mzdu zvedají, ale prostě ti lidé s tím nevystačí, natož nějaká maminka na mateřské, která má opravdu nižší příjem.